Radyasyon artık korkulu rüyamız değil

Teknolojinin hayatımıza getirdiği veba olarak görülen “radyasyon” artık korkulu rüya olmaktan çıktı.

“Pulse Clean” isimli Japon buluşu, radyasyona tam anlamıyla “One minute” dedi. Bilimselliği sayesinde herkesin güvenini kazanan ürün, önemli bir soruna çözüm getirdi.

Cep telefonları, bilgisayarlar, televizyonlar, mikrodalga fırınlar bu teknolojik ürünlerin yaydığı radyasyona çözüm yine Japonlardan geldi. Pulse Clean isimli Japon buluşu, radyasyona tam anlamıyla ‘dur’ dedi. Boğaziçi Üniversitesi,İstanbul Teknik Üniversitesi ve Tübitak MAM gibi saygın kurumlardan raporları olan ürünün, Japonya’da yapılmış onlarca bilimsel testi de bulunuyor. Patentleri ve ödülleriyle ön plana çıkan ürün, Gilbo Dış Ticaret kalitesi ve bilimselliği sayesinde herkesin güvenini kazanarak, önemli bir soruna çözüm getirdi.

Japonya’da onlarca otoriteden tam not almış ve dünya çapında milyonlarcakullanıcısı olan ürün Pulse Clean Türkiye’de inanılmaz ilgi gördü. İstanbul’dan Erzurum’a, Karadeniz’den Akdeniz’e her bölgede artık Pulse Clean kullanılıyor. Pulse Clean, sağlıklı iyonlar olarak da bilinen Hydroxyl iyonlarını bulunduğuçevreye yayarak pozitif iyon radyasyonunu nötralize ediyor. Elektromanyetik radyasyon tehlikesi çocukların ve ailelerin ciddi şekilde kanser ve benzerihastalıklarla karşı karşıya kalmalarına sebep olmakta. Günlük hayatta karşılaşılanbaş ağrısı, yorgunluk, stres, halsizlik ve daha bir çok rahatsızlığın, çevremizdeyer alan elektronik cihazların yaydığı radyasyon sonucu ortaya çıktığının altını çizen Gilbo Dış Ticaret mühendisleri, Pulse Clean 14 yıllık kalitesiyle bu soruna bilimsel çözüm getirdiğinin altını çiziyor.

Reklamlar

17 Mart 2012 tarihinde Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: