'Facebook filmi' 1 Ekim’de vizyonda!

Ahşap Küpeşte Yapımı. Beton, Masif ve Omurgalı Merdiven Kaplama Yer Döşeme Pergule Kamelya Basamak korkuluk yapımı tasarımı irtibat ali rıza ocakçı ahşap küpeşte ve merdiven yapımı. Marangoz Küpeşte Ustası Ali Rıza OCAKÇI
ali zaimoglu rize ardesen lazeser istanbul bursa izmir ankara samsun trabzon zonguldak kupeste ustasi malatya antalya mugla aydın balikesir kutahya cankırı tekirdag konya marmaris kusadasi  'Facebook filmi' 1 Ekim’de vizyonda!

Dünya genelinde bir fenomen haline gelen Facebook’un hikâyesi film oldu. Yönetmenliğini David Fincher’in yaptığı “The Social Network” adlı film, 1 Ekim’de vizyona giriyor.
2003 yılında bir sonbahar gecesi, Harvard Üniversitesi öğrencisi ve bilgisayar programcısı Mark Zuckerberg, bilgisayarının başında oturur ve yeni bir fikir üzerinde çalışmaya başlar. Blog yazarlığı ve programlama heyecanı içerisinde bir yurt odasında başlayan şey, küresel bir fenomen haline gelir. 

Tüm dünya genelinde kısa sürede popüler hale gelen bir sosyal paylaşım sitesi ve iletişimde bir devrim! Geçen altı yıl ve edinilen 500 milyon “arkadaş”ın ardından, bu iletişim ağının yaratıcısı Mark Zuckerberg, tarihin en genç milyarderi haline geldi.

İşte David Fincher’in yönetmenliğini yaptığı “The Social Network” adlı filmde de Facebook’un ve kurucusunun hikâyesi anlatılıyor. Filmde Zuckerberg’i Jesse Eisenberg, Zuckerberg’in arkadaşı Eduardo Saverin’i ise Andrew Garfield canlandırıyor.

Senaryosu Aaaron Sorkin tarafından yazılan film, Ben Mezrich’in 2009 yılında yayınlanan “Kazara Milyarder Olanlar” adlı kitabından uyarlandı. Saverin, Mezrich’in kitabına da danışmanlık yapan isim.

1 Ekim’de vizyonda

Cuma günü (24 Eylül 2010) New York Film Festivali’nin açılışında gösterilen film, büyük beğeni topladı. Film ABD’de 1 Ekim’de vizyona girecek.

Ancak şimdi 26 yaşında olan Zuckerberg, film için işbirliği yapmayı kabul etmemişti. Oprah Winfrey’in şovuna katılan Zuckerberg, “Bu sadece bir film, bir eğlence” demiş ve hayatının bu kadar dramatik olmadığını dile getirmişti.

 

 


 
 

Küpeşte ahşap merdiven yapımı. Marangoz Usta Küpeşteci Ali Rıza OCAKÇI Küpeşte Merdivenler için Küpeşte Fransız Balkon Küpeşteleri Cepheden Montaj’lı Küpeşteler  

  Küpeşte Malzeme Satışı Merdiven Korkuluk  

  Fransız Balkon Korkuluk  

  Parapet Üstü Korkuluk  

  Cepheden Montaj Korkuluk  

  Korkuluk Malzeme Satışı  

  Küpeşte Modelleri  

  Küpeşte  

  Merdivenler için Küpeşte  

  Fransız Balkon Küpeşteleri  

  Parapet Üstü Küpeşteler  

  Cepheden Montaj’lı Küpeşteler  

  Küpeşte Malzeme Satışı  

Merdiven korkuluğu, tırabzan, özel merdiven süpürgeliği. Yeni inşaat olan villalar için ahşap merdiven ve küpeşte yapılır Eski tarihi Rum Osmanlı yalıların evlerinin, villaların, konakların, binaların, evinizin ahşap merdiven korkuluk trabzan basamak tamiri onarımı ve küpeştelerinin onarımı ve yenilenmesi yapılır. Ahşap Merdiven Bir kere yapılır sağlam dayanıklı uzun ömürlü yapılır. En iyi küpeşte ustalarına yaptırılır bizi arayabilir görüşebiliriz arayın görüşelim. Lüks villa villalar villalara küpeşte yapılır. Lüks küpeşteler. Kimler Çevrimiçi

26 Eylül 2010 tarihinde Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: