Dünya Basketbol Şampiyonası Cep'te

Ahşap Küpeşte Yapımı. Beton, Masif ve Omurgalı Merdiven Kaplama Yer Döşeme Pergule Kamelya Basamak korkuluk yapımı tasarımı irtibat ali rıza ocakçı ahşap küpeşte ve merdiven yapımı. Marangoz Küpeşte Ustası Ali Rıza OCAKÇI
ali zaimoglu rize ardesen lazeser istanbul bursa izmir ankara samsun trabzon zonguldak kupeste ustasi malatya antalya mugla aydın balikesir kutahya cankırı tekirdag konya marmaris kusadasi  Dünya Basketbol Şampiyonası Cep'te

Nokia, 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası heyecanını cebinize taşıyor…
Tüm basketbol severlerin heyecanla beklediği ve Türkiye’de düzenlenecek olan 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nın resmi sponsorluğunu üstlenen Nokia’nın geliştirdiği uygulama sayesinde şampiyona ile ilgili her türlü bilgiye ve maçlara anında Nokia cep telefonlarından ulaşmak mümkün olacak.

Nokia sayesinde basketbolseverler, 28 Ağustos- 12 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleştirilecek olan 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’yla ilgili her türlü bilgiye ve oynanan maçların her dakikasına bulundukları her yerden ve istedikleri anda Nokia cep telefonlarıyla ulaşabilecek. FIBA ve Türkiye Basketbol Federasyonunun organize ettiği şampiyonanın resmi sponsorluğunu üstlenen Nokia, mobil telefonlarına servisleri bütünleştiren Ovi yaklaşımı kapsamında, Ovi Mağaza’dan sunulan ve şampiyonanın takibini sağlayan Ovi FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası mobil uygulamasını geliştirdi.

Ovi FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası mobil uygulamasını kullanılabileceği cihazlardan biri olan Nokia 5800 XpressMusic için de özel bir Fiba versiyonu sunuluyor. Bu versiyonda kullanıcılar cihazın yanı sıra özel bir FIBA kılıfına ve bir ekran işaretleyicisine de sahip oluyorlar.

Ovi Mağaza’dan indirilerek, Nokia cep telefonlarında kullanılacak mobil uygulama sayesinde basketbolseverler şampiyonaya katılan 24 ülke takımı hakkındaki bilgileri, 15 Aralık’ta çekilen kuralara göre oluşan ve karşılaşmaları İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri’de gerçekleştirecek olan grupları ve maç fikstürlerini görebilecek, maçların önemli anlarının videolarını cep telefonlarından bulundukları her yerde ve istedikleri anda izleyip, diğer basketbolseverler ile sohbet edebilecekler. İstanbul’da bulunan 22.500 seyirci kapasiteli Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak olan şampiyona finaline kadar gruplarda oynanan maçları dakika dakika takip etmeyi sağlayan Ovi FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası mobil uygulamasının içeriği düzenli olarak güncellenecek. Uygulama Fiba’ya özel versiyonu sunulan Nokia 5800 XpressMusic modelinin yanı sıra Nokia N97, N97 Mini, N96, N86, N85, N79, N78, E75, E72, E71, E66, E63, E55, E52, X6, 5730 XpressMusic, 5630 XpressMusic, 5320 XpressMusic, 5530, 5235, 5230, 6730, 6788, 6760 Slide, 6730, 6720, 6710 Navigator, 6700 Slide, 6650 Fold, 6220 Classic ve 6210 Navigator modellerinde de kullanılabilecek.

Mobil interneti yönlendiren Nokia
Mobil internet dünyasında gelişmeleri yönlendiren bir şirket olma hedefiyle vizyon değişikliğine giden Nokia artık yalnızca cihaz satan değil, cihazlarla birlikte navigasyon, müzik, mesajlaşma, ortam ve oyun alanlarında insanların hayatını kolaylaştıran ve renklendiren servisler de sunan bir firma olarak çalışmaya devam ediyor. Mobilite ve interneti birleştirmek konusunda öncü rol üstlenen Nokia bu alanda Ovi stratejisini hayata geçiriyor. Ovi stratejisi kapsamında önce sınıfının en iyisi kişisel hizmetleri sunmayı ve sonra bunları Ovi alanına entegre etmeyi hedefleyen Nokia, Ovi ile internetin sizin internetinize dönüştüğü, yani artık kişiselleştiği bir zamanda internet servislerinde değer yaratmayı sürdürüyor.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce konuyla ilgili şunları belirtiyor: “Nokia’nın çözüm-odaklı stratejileri dahilinde 2010’un başında Türkçe olarak Türk tüketicilerine ulaştırılan Ovi Mağaza’da artık günde 1,7 milyon civarında içerik indiriliyor, uygulamalar bunların %75’ini oluşturuyor. Her etkin kullanıcı ayda ortalama 8,5 indirme gerçekleştiriyor. Ovi Mağaza’da içerikler de gün geçtikçe çoğalıyor ve zenginleşiyor. 2010 yılından itibaren Türkçe olarak sunulan Ovi Mağaza yerel içerikleriyle de Türkiye’deki Nokia cihaz kullanıcılarına özel bir deneyim sunuyor. Ayrıca Türkiye Ovi Mağaza’dan en çok içerik indiren ilk 10 ülke arasında yer alıyor. Türkiye’de de merakla beklenen şampiyona kapsamında sunulan Ovi FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası mobil uygulamasının büyük ilgi göreceğini bekliyoruz.”


 

 

  

 

 


 
 

Küpeşte ahşap merdiven yapımı. Marangoz Usta Küpeşteci Ali Rıza OCAKÇI Küpeşte Merdivenler için Küpeşte Fransız Balkon Küpeşteleri Cepheden Montaj’lı Küpeşteler  

  Küpeşte Malzeme Satışı Merdiven Korkuluk  

  Fransız Balkon Korkuluk  

  Parapet Üstü Korkuluk  

  Cepheden Montaj Korkuluk  

  Korkuluk Malzeme Satışı  

  Küpeşte Modelleri  

  Küpeşte  

  Merdivenler için Küpeşte  

  Fransız Balkon Küpeşteleri  

  Parapet Üstü Küpeşteler  

  Cepheden Montaj’lı Küpeşteler  

  Küpeşte Malzeme Satışı  

Merdiven korkuluğu, tırabzan, özel merdiven süpürgeliği. Yeni inşaat olan villalar için ahşap merdiven ve küpeşte yapılır Eski tarihi Rum Osmanlı yalıların evlerinin, villaların, konakların, binaların, evinizin ahşap merdiven korkuluk trabzan basamak tamiri onarımı ve küpeştelerinin onarımı ve yenilenmesi yapılır. Ahşap Merdiven Bir kere yapılır sağlam dayanıklı uzun ömürlü yapılır. En iyi küpeşte ustalarına yaptırılır bizi arayabilir görüşebiliriz arayın görüşelim. Lüks villa villalar villalara küpeşte yapılır. Lüks küpeşteler.

28 Ağustos 2010 tarihinde Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: