Fujifilm dünyanın ilk üç boyutlu fotoğraf makinesini

 Fujifilm dünyanın ilk üç boyutlu fotoğraf makinesini

Fujifilm dünyanın ilk üç boyutlu fotoğraf makinesini görücüye çıkardı. FinePix üç boyutlu fotoğraf makinesiyle çekilen fotoğraflar özel üç boyutlu kağıda basılıyor, aile albümündeki yerini almaya hazır hale geliyor ya da fotoğraf makinesinin ekranından hemen görülebiliyor.

Sinemalardaki üç boyutlu filmlerden farklı olarak, bu üç boyutlu fotoğraflara bakmak için özel gözlükler takmanıza da gerek yok.

FinePix, insan gözüne benzer uzaklıklara ayarlanmış iki lensinden eş zamanlı olarak iki fotoğraf çekiyor. Mercek teknolojisini kullanarak, sol ve sağ göz görüntüleri stereoskopik illüzyon yaratmak üzere bir yüzey üzerinde birbirine geçiyor.

Aslında yöntem 1940’lardan biri kullanılıyor. Bilhassa resimli etiketlerde… Ancak eski teknoloji artık üç boyutlu ürünler furyasında, oyun konsollarında ve bilbordlarda kullanılıyor.

Yeni fotoğraf makinesinin bünyesinde yüksek çözünürlü üç boyutlu bir kamera da var. Bu kullanıcılara çektikleri filmleri üç boyutlu bir televizyona kamerayı bağlayarak izleme imkanı sunuyor.

FinePix Real 3D W3 eylül başında satışa sunulacak. İngiltere fiyatının yaklaşık 400 sterlin olması bekleniyor. Fujifilm, üç boyutlu baskı hizmetinin fotoğraf makinesinin piyasaya çıkmasından kısa süre sonra başlayacağını belirtiyor.

 

  


Küpeşte ahşap merdiven yapımı. Marangoz Usta Küpeşteci Ali Rıza OCAKÇI Küpeşte Merdivenler için Küpeşte Fransız Balkon Küpeşteleri Cepheden Montaj’lı Küpeşteler  

  Küpeşte Malzeme Satışı Merdiven Korkuluk  

  Fransız Balkon Korkuluk  

  Parapet Üstü Korkuluk  

  Cepheden Montaj Korkuluk  

  Korkuluk Malzeme Satışı  

  Küpeşte Modelleri  

  Küpeşte  

  Merdivenler için Küpeşte  

  Fransız Balkon Küpeşteleri  

  Parapet Üstü Küpeşteler  

  Cepheden Montaj’lı Küpeşteler  

  Küpeşte Malzeme Satışı  

Merdiven korkuluğu, tırabzan, özel merdiven süpürgeliği. Yeni inşaat olan villalar için ahşap merdiven ve küpeşte yapılır Eski tarihi Rum Osmanlı yalıların evlerinin, villaların, konakların, binaların, evinizin ahşap merdiven korkuluk trabzan basamak tamiri onarımı ve küpeştelerinin onarımı ve yenilenmesi yapılır. Ahşap Merdiven Bir kere yapılır sağlam dayanıklı uzun ömürlü yapılır. En iyi küpeşte ustalarına yaptırılır bizi arayabilir görüşebiliriz arayın görüşelim. Lüks villa villalar villalara küpeşte yapılır. Lüks küpeşteler.

20 Ağustos 2010 tarihinde Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: